Ручна вишивка Плакош Йосифа

Friday, 01/07/2022


English German Hungarian Russian Ukrainian

Я, Плакош Йосиф Степанович, народився в місті Ужгород (Україна, Закарпатська область) в 1961 році, де  проживаю і працюю по сьогоднішній день. Займаюся цією клопіткою роботою вже з 1992 року. За цей час мною вишито більше 35 картин релігійної тематики, витрачаючи на це щодня в середньому 5 годин, після закінчення своєї основної рутинної роботи газо-електрозварювальника.

В моїх роботах Ви скоріше всього не знайдете якоїсь певної релігійної суворості, яка притаманна саме іконам, тому, що я не вишиваю ікони, я вишиваю картини на релігійну тематику, присвячені життю і просвітницькій діяльності Ісуса Хреста, Божої Матері та Бога, як Отця нашого насущного.

Мета моєї клопіткої роботи, яка і відображена в сюжеті моїх картин – це привернення людського суспільства до Бога, любов один до одного, прагнення до створення „Раю” у кожній сім'ї. Зокрема, своїми роботами я прагну долучитися до культурної скарбниці людства, збагатити їх духовний світ, залучити до загальнолюдських цінностей, виховати в них почуття власної гідності, високу загальну і духовну культуру.

А мрія моя – це створення музею-каплички для своїх картин, щоб кожен хто захоче міг ознайомитись з моїми роботами, відчути та побачити те, що я хочу передати в них, можливо відкрити себе, збагнути світ та зміст буття в цілому.

Можливо найдеться меценат-благодійник, людина мистецтва, близька до культури та творчості, яка б допомогла реалізувати мою мрію в створені музею-каплички, а можливо відгукнеться якийсь фонд розвитку та підтримки творчості і культури. Зокрема, і тих хто б допомагав в проведенні виставок-презентацій в інших містах та навіть країнах. 

 

Продажем своїх картин я не займався, так як хотів щоб всі картини, які я вишиваю, були представлені в своєрідному музеї та разом донесені мною людям. Однак, не маючи ніякої фінансової підтримки протягом всіх цих клопітких років я самостійно забезпечую, як весь процес вишивання, так і проведення періодичних виставок-презентацій своїх робіт, тому змушений шукати можливості реалізації своєї мрії, наприклад, шляхом продажу картин. Якщо ж когось зацікавить замовити собі власний портрет, іншої людини або тематики, буду радий домовитись про вартість виконання такої картини. Разом з тим, я сподіваюсь, що можливо саме реалізація таких замовлень допоможе мені на шляху в досягненні довгоочікуваної мрії.  

 

 


 

Пошук

АФІША

Погода в Ужгороді

Курс валют

НБУ курс евро НБУ курс доллара

Хмара тегів 3D

Статистика